Ettevõttest lähemalt

Laenud.net eesmärgiks on laiendada Sinu võimalusi elujärje parandamiseks ja unistuste elluviimiseks.

Laenud.net kaubamärgi omanikuks on , mis on kodumaisel kapitalil põhinev kinnisvara- ja finantsettevõte. Laenud.net töötajad on kinnisvara- ja finantsalase haridusega spetsialistid, kes on alati valmis andma Teile nõu ja otsima parimaid lahendusi. Soovime olla usaldusväärseks partneriks eraisikutele ja firmadele.

Laenud.net põhitegevuseks on vaba sihtotstarbega laenud kinnisvara tagatisel . Raha võite kasutada enda äranägemise järgi, milleks iganes soovite, me ei küsi liigseid küsimusi. Usume, et meie lahendused aitavad kliente isiklike ja tööalaste eesmärkide saavutamisel. Laenud.net pakutavad laenud omavad mitmeid eeliseid teiste krediidiasutustega võrreldes.

Misioon

Olla usaldusväärne partner finants- ja kinnisvaraalastes küsimustes, pakkudes personaalseid lahendusi kliendi huvidest ja eesmärkidest lähtuvalt.

Visioon

Saada koduturul eelistatuimaks ja hinnatuimaks finants- ja kinnisvaraettevõtteks. Soovime anda positiivse panuse eraisikute, ettevõtete ja majanduse arengusse, soodustades ühiskonna arengut tervikuna.

Väärtused

  • Lihtne- Laiendame valikuvõimalusi ja muudame elujärje parandamise lihtsaks, soodsaks ja  kättesaadavaks.
  • Avatud- Oleme ausad, sõbralikud ja abivalmid.
  • Innovatiivne- Otsime järjepidevalt uusi lahendusi, et koos klientide vajadustega kasvada.

Garantii

Meie klientide meelerahu huvides on laenud ainult kinnisvara tagatisel. Tagame täieliku konfidentsiaalsuse.

Laenud.net tagatisega laenud välistavad laenukohustuse kasvamise või mitmekordistumise, mis on levinud teiste laenuandjate juures. Laenusumma kasvamine on piiratud hüpoteegiga Ettevõttest lähemalt

Pensionäridele lisasissetulek Kinnisvarapension