KKK

NB! koduleht on uuendamisel. Hetkel ajutiselt laenutataotlusi vastu ei võeta ega laene ei väljastata, vabandame ebamugavuste pärast.

1) Kuidas käib laenu taotlemine?

Lihtsalt, me ei küsi palgasuurust, kontoväljavõtet, raha kasutamise otstarvet ega muid üleliigseid küsimusi. Laenu taotlemine toimub ainult interneti kaudu. Taotlemiseks tuleb täita taotluse järgnev taotluse vorm: RAHA TAOTLEMINE või saata e-kiri  info@laenud.net

 

2) Kas laenu saab ainult tagatisel?

Jah, klientide huvides väljastame ainult tagatisega laene. Laenud.net tagatisega laenudel on mitmeid eeliseid teiste krediidiiasutuste ees. Tagatisega laenud on turvaline lahendus, mis annab laenuvõtjale kindlustunde kui  peaks tekkima makseraskused. Sellisel juhul ei jää laenaja kellelegi võlgu ja võlg ei kasva.

Laenud.net  on 100% konfidentsaalne.  Keegi ei saa teada, et olete laenu võtnud ja veel vähem,  mida olete tagatiseks andnud ( erinevalt pandimajadest ) Lisaks veel  laenutingimuste mittetäitmisel ei lisa me võlgnikku Maksehäireregistrisse ega Krediidiinfosse. Jäävad ära ka kulukad ebameeldivused kohtutäiturite ja inkassofirmadega.

Kõkkuvõtlikult- Laenud.net  tagatisega laenud on meeldiv viis raha saamiseks, mis  ei riku ei riku Teie usaldusväärsust  krediidiasutuste, teenindusettevõtete, tööandja  ja sõprade/tuttavate ees.

 

2) Mis sobib tagatiseks?

Laenutagatiseks sobib kõik esemed, mis on seadusliku päritoluga ja ei ole varastatud. Tagatisel peab olema reaalne müügiväärtus. Pakkuda võib kõike, teeme personaalse pakkumise.

  • Kinnisvara-  korterid, majad , garaazid , äripinnad, metsad, kinnistud,
  • Sõidukid- autod, ATV-d mototehnika, veetehnika.
  • Tehnika- arvutid, video ja audioseadmed, kodutehnika, tööriistad jne

 

3) Kui palju tagatise väärtusest laenu saab?

Laenusumma

Kinnisvara kuni 70 turuväärtusest.

 

4) Mida tähendavad mõisted pakkumishind ja turuhind?

Inimesed ajavad tihti omavahel segi mõisted pakkumishind ja turuhind. Pakkumishind sõltuvalt esemest erineda turuhinnast kuni 25%.

Pakkumishind -müügikuulutustes  märgitud hind, mida müüa soovib eseme eest saada.

Turuhind- On hind, mis kujuneb nõudluse ja pakkumise ostja ja müüa vahelistel läbirääkimistel võttes arvesse ka muid tehinguga seotuid asjaolusi. ( makseviisid, maksetähtaeg, kui kiire on müümisega, eseme puudused, ühisvara, koormatised, õiguslikud tegurid  jne.)

On välja kujunenud tava, et kuulutustes märgitud pakkumishindades on ruumi tingimiseks. See

Kiirmüügihind- Kuna igal esemel on keskmise pakkumishinna juures erinev müügiperiood. Näiteks tavapäraste pakkumishindade juures  võib auto müümine võtta  mõned kuud ( sõltub, mis marki auto, seisukorrast,  aastaajast, riigi majandusesust, töötuse suurusest, inimeste ostujõust  jne.) Kiirmüügi puhul võib tehinguni jõuda mõne tunniga.

Kiirmüügiga müües lepitakse väiksema turuhinnaga. Kuna aeg on raha, siis müüa teab, et vahel  on kasulik saada väiksem summa  hädavajalike kiireloomuliste  plaanide, kulutuste või investeeringute nimel.

Kas laenu pikendamine on tasuta.?

Jah,  Laenutähtaega saab pikendada makstes ainult intressi osa.

Kas ennetähtaegne laenusumma tasumine on ka tausta?

Jah, laenud.net klientidel on võimalius laen varem  tagasi maksta ilma leppetrahvideta.

Mis juhtub, kui ei maksa klient ei maksa laenusummat tagasi?

Kui laenutähtaeg on möödund ka klient ei  ole laenu tasunud või pikendanud, siis Tagatiseks olev ese müüakse maha. ja võlgnevus kustutakse .Kliendile ei jää, mitte mingeid kohustusi.

Kas minu avalduses esitatud andmed ja muu informatsioon on kaitstud?

Jah, meie hindame klientide konfidentsaalsust ja ei edasta infot pankadele, liisingufirmadele ega kolmandatele osapooltele. See pole veel kõik, kui teil peaksid tekkima meilt võetud laenude tagasimaksmisega raskusi ei väljasta me infot võlgnevuse kohta krediiinfole, maksehäireregistrise ega kohtutäituritele. Kõik Teie vabaduse nimel.

 

Millised on laenud.net eelised?

  • Personaalne lähenemine
  • Kiire vastus 2 tunniga
  • Summad  alates 10 – 200000 euroni
  • Raha kätte sularahas või pangaarvele
  • Konfitentsiaalne- pangad ja Krediidiinfo ei saa teada, ei piira pangalaenu saamist.
  • Periood 7 päeva kuni  10 aastat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Garantii

Meie klientide meelerahu huvides on laenud ainult kinnisvara tagatisel. Tagame täieliku konfidentsiaalsuse.

Laenud.net tagatisega laenud välistavad laenukohustuse kasvamise või mitmekordistumise, mis on levinud teiste laenuandjate juures. Laenusumma kasvamine on piiratud hüpoteegiga Ettevõttest lähemalt

Pensionäridele lisasissetulek Kinnisvarapension